GW CSSRM4.HW-SJSM-H5H6-1-700-R33
ams OSRAM
720-4HWSJSMH5H617
Fabricante:
Descripción:
Luces LED blancas
Ciclo de vida:
Nuevo producto:
Lo nuevo de este fabricante.
Modelo ECAD:
Disponibilidad
Existencias:
No en existencias
Plazo de entrega de fábrica:
Mínimo: 3000   Múltiples: 3000
Precio ext.
S/2.13 S/6,390.00
S/2.07 S/12,420.00
S/2.02 S/18,180.00
Atributo del producto Valor de atributo Seleccionar atributo
ams OSRAM
Categoría de producto: Luces LED blancas
RoHS:
White LEDs
SMD/SMT
1212 (3030 metric)
White
125 cd
1134 mW
120 deg
700 mA
2.8 V
2 W
3 mm
3 mm
2.02 mm
- 40 C
+ 125 C
GW CSSRM4.HW
Marca: ams OSRAM
País de ensamblaje: Not Available
País de difusión: Not Available
País de origen: Not Available
Sensibles a la humedad: Yes
Tipo de producto: LED - High Power
Cantidad de empaque de fábrica: 3000
Subcategoría: LEDs
Nombre comercial: OSLON
Alias de las piezas n.º: Q65113A8900
Productos encontrados:
Para mostrar productos similares, seleccione al menos una casilla de verificación
Atributos seleccionados: 0
CAHTS:
USHTS:
TARIC:
ECCN:
EAR99
Mini TOPLED® LEDs
ams OSRAM Mini TOPLED® LEDs have been tailored to the demands of public and private passenger transport for high brightness and high quality. These LEDs combine pleasant white light with a much longer lifetime of up to 50,000 hours. OSRAM Mini TOPLED® LEDs are among the most economical on the market, consuming only 0.1W. From an operating current of 20mA, the Mini Topled achieves a typical luminous intensity of 1700mcd at a color temperature of 4000K, and 1900mcd at 6500K. Luminous intensity in candela corresponds to luminous flux in lumen emitted by a light source in a particular solid angle.